noclegi, restauracje, atrakcje turystyczne
59 842 02 16 59 842 66 57
Bilety lotnicze Bilety promowe Last Minute Kolonie i obozy
Kolonie i obozy 2015
Newsletter
Kontakt

59 842 02 16

59 842 66 57

biuro@eskapada.pl

Kolonie i obozy 2015

Kolonie i obozy dla młodzieży

MURZASICHLE - FASCYNUJĄCE PODHALE

FASCYNUJĄCE PODHALE

MIESZKAMY 
w  Ośrodku Wczasowym Bernadetta w Murzasichlu, w pokojach 3,4 i 5-osobowych z łazienkami, świetlica, pokój zabaw, piękna stołówka, świetlica z kominkiem, w całym obiekcie internet bezprzewodowy. Na zewnątrz boiska do gier zespołowych (siatkówka i koszykówka), plac zabaw z trampoliną. 
Piękne położenie.  Wyżywienie bardzo smaczne, kuchnia góralska. Posiłki 3x dziennie + podwieczorek. Herbata dostępna przez całą dobę.
PROGRAM:

WYCIECZKI:

·    nad Jezioro Czorsztyńskie ze zwiedzaniem 2 zamków: w Czorsztynie i Niedzicy, przeprawa statkiem przez jezioro (niezapomniane widoki), spacer po zaporze (niezwykłe graffiti 3d).
·    nad Morskie Oko – przepięknie położone, największe tatrzańskie jezioro. Według legendy ma podziemne połączenie z Adriatykiem. Dowodem jest znalezienie rzekomego skarbu, który miał się znajdować na statku, który zatonął na tamtym morzu. Czeka nas dłuższy spacer, ponieważ aby się dostać w to piękne miejsce, należy przejść na piechotę tam i z powrotem z niżej położonego parkingu.
·    do Szczawnicy – słynnego polskiego uzdrowiska, gdzie czeka nas wjazd kolejką linową na Palenicę (722 m n.p.m.). Jest to szczyt w Pieninach, skąd rozciągają się piękne widoki. W Kluszkowcach zjedziemy letnim torem saneczkowym. Pędzi się nim z szybkością 35km/godz. samemu regulując szybkość. Adrenaliny nam na pewno nie zabraknie.
·    dwie do Zakopanego - dwukrotnie odwiedzimy aquapark, wjedziemy wyciągiem krzesełkowym na skocznię narciarską Wielką Krokiew i wyobrazimy sobie jak skaczą nasi słynni skoczkowie. Wjedziemy kolejką linowo-terenową na Gubałówkę (1.126 m n.p.m.), jeden z najpopularniejszych tatrzańskich szczytów. Z powrotem zejdziemy spacerem, oglądając piękne widoki. Odwiedzimy Cmentarz na Pęksowym Brzysku, gdzie pochowani są słynni Polacy. Nie może zabraknąć również spaceru po słynnych Krupówkach, tak charakterystycznej ulicy dla Zakopanego.

DODATKOWE ATRAKCJE:
·    dyskoteki,gry i zabawy ruchowe na powietrzu, chrzest i śluby kolonijne, randka w ciemno, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, konkursy z nagrodami i upominkami i inne, słynna eskapadowska baloniada. itd  

TERMIN:

15 - 27 lipca 2018r.

CENA:

1603 zł

zawiera:  12 noclegów, wyżywienie 4 x dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę pedagogiczną i medyczną, transport autokarem, realizację programu, bilety wstępu, ubezpieczenie.

Uwaga: obowiazkowo dowód osobisty lub paszport, legitymacja szkolna

TRANSPORT:

Aleksandrów Łódzki

Bełchatów

Częstochowa

Dabrowa Górnicza

Inowrocław

Konin

Pabianice

Turek

Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - antenki za doplatą: 100 zł
dla minimum 5 osób:

Słupsk

Gdańsk

Lębork

Bydgoszcz

Koło

Łask

Łódź

Radomsko

Sieradz

Zduńska Wola

FAKULTATYWNIE:

   do Energylandii. Jest to największy i najsłynniejszy park rozrywki w Polsce. Kręci się w głowie od tych wszystkich atrakcji, które na nas czekają. 

Koszt: 100 zł

do Słowacji - zwiedzanie Dobszyńskiej Jaskini Lodowej i Popradu. Dobszyńska Jaskinia Lodowa położona jest w Słowackim Raju. Osiąga długość 1.491 metrów, z czego trasa turystyczna wynosi 475 metrów. Temperatura w jaskini zawsze jest ujemna, więc należy się odpowiednio ubrać, aby nie zmarznąć. Niewątpliwą atrakcją jest to, że w środku lata możemy przenieść się do lodowego królestwa Matki Zimy i zwiedzić niesamowite formy lodowe i skalne, uformowane przez miliony lat przez Matkę Naturę.
·    Poprad – miasto powiatowe, największe na Spiszu (53 tys. mieszkańców). Zwiedzimy historyczną dzielnicę – Spiską Sobotę, która do czasu II wojny światowej była samodzielnym miastem. Będzie taż czas na zrobienie zakupów (np. słynne lentilki) i posmakować zmrzliny.

koszt: 80 zł

POBYT W PARKU LINOWYM 

skorzystanie z trasy Adventure, trasa ta składa się z 18 przeszkód w tym 2 zjazdy na linie (kolejki tyrolskie). 

Uczestnicy poruszają się po parku pod ciągłą obserwacją i opieką instruktorów.

Cena: 20 zł

Galeria

 
Almatur Ecco Holiday Ecco Travel Lekier Oasis Tours Centrum Turystyki Oskar Regent Rego-Bis Sun & Fun Szarpie Travel

Informacje oraz ceny opublikowane na stronach www.eskapada.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

do góry